Fúkané izolácieNaša spoločnosť od roku 2015 rozšírila sortiment o produkt fúkaných minerálnych izolácii v spolupráci s českou spoločnosťou Foukané izolace s.r.o. ktorej skúsenosti a technické znalosti sú oporou nielen na Českom trhu ale veríme že budú aj na Slovenskom trhu. Touto službou chceme samozrejme prispieť k skvalitneniu našich služieb v oblasti stavebníctva a na realizáciách stavieb našou spoločnosťou.

Foukané izolace s.r.o.

Foukané izolace s.r.o. je společnost s ryze českým kapitálem a více než 16-ti letými zkušenostmi v tomto oboru. Prostřednictvím našich regionálních techniků působíme po celém území ČR.
Zabýváme se úniky tepla z objektů, poradenstvím v oblasti úspor energií a zateplováním především stropních konstrukcí objektů, kde je vzhledem k výši investice dosahováno nejvyššího efektu a také nejrychlejší návratnosti. K dosažení těchto výsledků se specializujeme na technologii foukané minerální vlny. Vždy důsledně dbáme na správnou volbu nejvhodnějšího materiálu pro konkrétní typ zateplované konstrukce. Máme skladem více druhů izolačních materiálů od předních evropských výrobců, všechny jsou certifikovány. Toto řešení na " míru " a poskytovaná rozsáhlá materiálová variabilita nás inspirovala také při volbě názvu firmy - Foukané izolace s.r.o.
Nabízíme především kvalitu za rozumnou cenu, serióznost našich zaměstnanců a vstřícný přístup k řešení Vašich požadavků. Samotné zateplení přináší především značné finanční úspory za vytápění a v letním období zamezuje přehřívání horních pater budov, a tím zvyšuje komfort bydlení.
Po vzájemné domluvě Vám nabízíme nezávaznou a bezplatnou návštěvu našeho regionálního technika, který na místě provede prohlídku konstrukce určené k zateplení. Přímo u Vás posoudí současný stav zateplení, zjistí vhodnost použití foukané minerální vlny, navrhne správné a efektivní řešení, zpracuje cenovou kalkulaci a odpoví na případné dotazy.


Prodloužená záruka 60 měsiců na všechny realizace
Doprava zdarma po celé ČR
Bezplatné a nezávazné posouzení našeho technika

Viac tu:hhttps://izolacie-stavieb-fukane.webnode.sk/