MODUL TERM


Čo je MODUL TERM

Systém MODUL TERM je inovatívna technológia výstavby objektov s použitím tenkostenných pozinkovaných profilov na základe ktorých je postavená kompletná hrubá stavba vrátane stropov a krovu. Na základe použitia tejto technológie je doba výstavby veľmi krátka s minimalizovaním mokrých procesov za vysokej schopnosti variabilne aj počas stavby plniť tie najnáročnejšie požiadavky investora. Následne je stavba dokončená bežnými a cenovo dostupnými technológiami ktoré sa nachádzajú na trhu. Životnosť a ekologická hodnota stavieb je overená tými najnáročnejšími skúškami a testami v renomovaných laboratóriách strednej Európy. Dlhodobé skúsenosti nášho týmu s predchádzajúcich pôsobení je zárukou spokojnosti zákazníka a rýchlej návratnosti investície.
Stenové panely:
ľahká galvanizovaná oceľová platforma zaručuje vysokú presnosť stavaného objektu. Vnútro, resp. výplň zabezpečuje tepelnú a zvukovú izoláciu za použitia najprogresívnejších dostupných technológií. Typickou výplňou sú ľahké minerálne výplne aplikované na stavenisku. Nehorľavé a kvalitné prvky v hrúbke 20 mm z oboch strán poskytujú extra nárazovú odolnosť a dlhodobú životnosť. Povrchy Vnútorných a vonkajších stien sú samozrejme upravené na tie najnáročnejšie požiadavky investora a Európskych noriem .
Podlažia, poschodia a strechy:
ľahké trámy z galvanizovanej ocele tvoria strešné a stropné obvodové a spevňujúce piliere z prefabrikovaných častí tvorených priamo na stavbe. Nosná konštrukcia z ocele je vyplnená tepelnou izolačnou hmotou podľa požiadaviek investora a stn noriem. Podlahy sa na stavenisku tvoria z prefabrikovaných dielcov alebo z ľahkého betónu ktorí je súčasťou tvorenej stavby.
MODUL TERM - Systém je :
1 / Výhodný: Stavebný systém Modul ponúka rýchlosť a efektívnosť ľahkej konštrukcie oceľových profilov s výhodami klasického muriva. Vďaka použitiu moderných ale dostupných materiálov na trhu je systém MODUL TERM cenovo dostupný širokej škále investorov čo zabezpečuje samozrejme pri jeho rýchlosti výstavby rýchlu návratnosť investície
2 / Pokrokový: Modul Trermo využíva konvenčné stavebné materiály ako galvanizovaná oceľ, materiály renomovaných spoločnosti inovatívnou a kreatívnou metódou.
3 / Jednoduchý a rýchly: Priamo na stavbe vyhotovené steny, podlahové a stropné diely zvyšujú ekonomiku stavby a umožňujú rýchlu realizáciu samotnej stavby so stálou variabilitou pre zákazníka.
4 / Variabilný v dizajne a ukončení: Modulárny systém umožňuje nekonečnú variabilitu dizajnu. Samotná montáž umožňuje rozmanitosť výsledných úprav za použitia širokej škály projektov renomovaných projektových kancelárií
5 / Kvalitný: Vysoká tepelná a zvuková izolácia, konštrukčná integrita odolávajúca vetru so silou hurikánu a zemetraseniam, kombinovaná s vysokou životnosťou všetkých prvkov ponúka nezvyčajnú kvalitu so životnosťou prekračujúcou viacgeneračné stavby.
6 / Modul TERM je tiež kompletným stavebným systémom: pokiaľ ostatné stavebné systémy ponúkajú stenové, stropné alebo strešné systémy jednotlivo, Modul termo zahŕňa všetky tri stavebné komponenty a tým aj ucelenú garantovanú životnos
ť